• تلفن نوبت دهی: 02188206059 - 02188785775 - 09032032143
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سونوگرافی آلت با تزریق پاپاورین|سونوگرافی با تزریق|سونوگرافی مردان


سونوگرافی آلت با تزریق پاپاورین

سونوگرافی آلت با تزریق پاپاورین؛ تزریق داخل حفره ای روشی برای وارد کردن داروها (پروستاگلاندین ها) به اجسام حفره ای آلت تناسلی برای درمان اختلال نعوظ ("ناتوانی جنسی") است. 

m/سونوگرافی آلت با تزریق پاپاورین

اگر سوالی در مورد ماموگرافی یا سونوگرافی دارید ویا پزشک برایتان ماموگرافی یا سونوگرافی تجویز کرده است

می توانید با ما در مرکز سونوگرافی و ماموگرافی الوند در تماس باشید.

 

تزریق داخل حفره ای روشی برای وارد کردن دارو به اجسام غارهای آلت تناسلی برای درمان اختلال نعوظ یا "ناتوانی جنسی" است. برای اولین بار در سال 1980 راه اندازی شد. چگونه کار می کند؟ محصولات تزریق شده چیست؟ آیا خطرات و عوارض جانبی وجود دارد؟ توضیحات

 

تعریف: تزریق داخل حفره ای چیست؟

"تزریق داخل حفره ای (IIC) شامل تزریق خود محصولی به آلت تناسلی برای ایجاد نعوظ با مکانیسم جریان خون موضعی در اجسام غاری است. . آلت تناسلی از دو جسم غاری و جسم اسفنجی تشکیل شده است. در داخل هر اجسام غار، شریان نعوظ اصلی به نام "شریان غار" وجود دارد.

 

چگونه تزریق داخل حفره ای انجام دهیم؟

تزریق داخل حفره ای توسط خود بیمار انجام می شود. این پزشک است که تزریق را تجویز می کند و نحوه ادامه کار را توضیح می دهد. "بنابراین اولین تزریق داخل حفره ای باید توسط دکتری انجام شود که به این تکنیک تسلط داشته باشد (اورولوژیست، آندرولوژیست، سکسولوژیست، آنژیولوژیست) با مشاوره، با همکار ما مشخص می شود. بیماران به طور کلی ترس و دلهره مربوط به سوزن دارند، اما به سرعت ناپدید می شوند. پس از اولین تزریق که با مشاوره انجام شد، همچنین می توان از قلم انژکتوری قابل استفاده مجدد برای مخفی کردن سوزن استفاده کرد و راحتی بیشتری را ایجاد کرد.

 

◄ تزریق در سمت راست یا چپ آلت تناسلی انجام می شود. نه در بالای آلت تناسلی به دلیل وجود ورید پشتی و نه در پایین به دلیل وجود مجرای ادرار.

 

◄ تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف "که دردناک نیست" انجام می شود.

 

فاصله بین دو تزریق چقدر است؟

فاصله بین دو تزریق باید حداقل 24 ساعت و به میزان دو تزریق در هفته باشد. همکار ما تصریح می کند: دوز مفیدی که امکان برقراری رابطه جنسی رضایت بخش را فراهم می کند باید در مطب پزشک و پس از یادگیری خود تزریقی توسط بیمار تعیین شود.

 

"این یک نعوظ مصنوعی است که نیازی به تحریک جنسی ندارد"

 مقالات پیشنهادی : 

چه محصولاتی تزریق می شوند و چرا؟

این یک ماده گشاد کننده عروق است: پروستاگلاندین E1. "این باعث گشاد شدن رگ های خونی با شل کردن فیبرهای عضلانی صاف داخل اجسام غاری می شود. این تجمع خون به اجسام غاری اجازه می دهد تا گشاد شده و در نتیجه سفتی در آلت تناسلی ایجاد شود. این یک نعوظ مصنوعی است که نیازی به جنسی ندارد. تحریک» ادامه می دهد دکتر چبی.

 

چه تأثیری بر «ناتوانی جنسی» دارد؟

انجام تزریق داخل حفره ای بلافاصله به مردی که برای مشاوره برای مشکلات نعوظ مراجعه می کند پیشنهاد نمی شود. آنها در صورت شکست یا منع مصرف داروی خوراکی (ویاگرا، سیالیس)، یا به عنوان بخشی از توانبخشی نعوظ پس از جراحی برای سرطان مانند پروستاتکتومی (برداشتن پروستات) یا سیستو پروستاتکتومی (برداشتن مثانه و پروستات) اندیکاسیون دارند. . همکار ما توضیح می دهد: "اثربخشی IIC ها بسته به علت ناتوانی جنسی، از 55 تا 93٪ متفاوت است."

 

بعد از پروستاتکتومی چقدر موثر است؟

پروستاتکتومی یا برداشتن پروستات می تواند باعث مشکلات نعوظ شود. سپس تزریق داخل حفره ای می تواند به عنوان توانبخشی نعوظ به بیمار ارائه شود. "هدف جلوگیری از فیبروز بعد از عمل بدنهای غاردار (آلت تناسلی، یادداشت سردبیر) با شروع تزریقات زودهنگام است" جزئیات گفتگوی ما. پروتکل به طور کلی با دو تزریق در هفته تا بهبود نهایی نعوظ خود به خود تعریف می شود. در مورد اثربخشی روش، «داده‌هایی که در حال حاضر در اختیار داریم به ما اجازه نمی‌دهد برتری یکی از روش‌ها را در مقایسه با روش‌های دیگر (درمان خوراکی مانند ویاگرا یا سیالیس، پمپ وکیوم یا تزریق) از نظر توانبخشی نعوظ تأیید کنیم. ".

 

فرسایش پروستات: عواقب، خطرات، نشانه ها؟

برداشتن پروستات یا پروستاتکتومی شامل برداشتن پروستات است. این جراحی در چه مواردی اندیکاسیون دارد؟ عوارض آن چیست؟ دکتر وینسنت هوپرتان، جراح اورولوژی و سکسولوژیست در کلینیک تورین در پاریس، تا حدودی به این موضوع می پردازد.

 

عوارض تزریق داخل حفره ای چیست؟

عوارض جانبی پس از تزریق داخل حفره ای وجود دارد مانند:

 

درد در آلت تناسلی، به ویژه در شروع درمان و "به طور کلی به نعوظ القایی مرتبط است و نه به خود تزریق". دکتر چبی اطمینان می دهد: «این دردها که در حدود یک چهارم موارد رخ می دهد، می تواند به تدریج در طول تزریق پسرفت کند».

هماتوم در محل تزریق. جدی نیست و با انجام فشرده سازی دستی با استفاده از کمپرس برای چند ثانیه پس از تزریق می توان از آن جلوگیری کرد.

نعوظ طولانی مدت، به پریاپیسم مراجعه کنید، در 1 تا 2 درصد موارد رخ می دهد.

فیبروز موضعی اجسام غاری در 0.8 تا 2 درصد موارد رخ می دهد.

 

خطر پریاپیسم بعد از تزریق چیست؟

هدف از تزریق داخل حفره ای ایجاد نعوظ است. اگر دوزهای مصرفی بیش از حد بالا باشد و تحت نظارت پزشکی نباشد، خطر پریاپیسم، یعنی تداوم نعوظ بیش از 4 ساعت وجود دارد. این عارضه جانبی "نادر" است، با این حال، دکتر چبی را مطمئن می کند.

 

پریاپیسم: تعریف، علل، الگو، بیماری؟

پریاپیسم یک اختلال نعوظ است که منجر به نعوظ غیرطبیعی طولانی، مداوم و گاهی دردناک می شود. و به خصوص که هرگز منجر به انزال نمی شود. علل آن چیست؟ چکار باید کرد؟

 

موارد منع مصرف چیست؟

موارد منع تزریق داخل حفره ای عبارتند از:

 

حساسیت به پروستاگلاندین ها.

یک بیماری روانپزشکی مانند سایکوز، پارافیلیا.

آسیب شناسی مستعد وقوع پریاپیسم های مکرر یا نعوظ های طولانی مدت، مانند بیماری سلول داسی شکل.

بارداری در شریک جنسی به دلیل عبور آلپروستادیل (پروستاگلاندین E1) در مایع منی و مایع منی.

برای بیمارانی که دارای انحنای اکتسابی آلت تناسلی هستند که با اصطلاح "بیماری لاپیرونی" یا فیبروز اجسام غار مشخص می شود، می توانند تزریق داخل حفره ای انجام دهند، اما باید تحت نظارت پزشکی خاص باشند. در نهایت، بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی پایدار با نظارت منظم قلب و/یا افرادی که از درمان ضد انعقاد استفاده می کنند می توانند تزریق داخل حفره ای انجام دهند.

 

 مقالات پیشنهادی : 

 

آیا بازپرداخت می شود؟

برای بازپرداخت، باید یکی از آسیب شناسی های زیر و نسخه ای برای داروهای استثنایی داشته باشید:

نوروپاتی دیابتی اثبات شده،

پارا یا تتراپلژی

عواقب جراحی (پروستاتکتومی رادیکال، سیستکتومی کامل و برداشتن کولورکتال) یا رادیوتراپی شکم لگن

اسکلروز چندگانه

عواقب پریاپیسم

عواقب جراحی عروق (آنوریسم آئورت)

ترومای لگن که با اختلالات ادراری پیچیده شده است.

 

 

 


© 2024 ;کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت نزد سونوگرافی و رادیولوژی الوند محفوظ می باشد. طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط : OFOGHIT